Facebook Share Youtube Channel
Bashkohu me ne në Facebook
Ndihmë për konsumatorin 24h

Çfarë mendon ti për produktet tona

Përmes kësaj rubrike ne do t;ju sjellim mendimin e konsumatorëve për produktet tona. Ju lutemi plotësoni formën dhe do ta shqyrtojmë. Përshtypjet e caktuara do të shfaqen në këtë faqe

Dërgo përshtypjen tënde:

Disa nga përshtypjet konsumatorëse

Golden Eagle osht e para dhe e vetmja. Na golden Eagle nuk e pina veq per energji por edhe per qef...veq vazhdoni perpara

Prizrenas

Relax Orange une e perdori me familje prej se ka dal ne treg. Edhe produkltet tjera relax jane te mira, por orange ja kisha preferuar krejtve

Orangs

Shija e Frutex Biter Limonit me ka impresionuar. E pergezoj firmen për kete produkt dhe uroj qe edhe ne te ardhmen ta mbajne ket kualitet kaq te mire

Arben L.

Golden Eagle kum gjet me ni shitore te improvizuar ne Rugov sepse golden eagle e gjan kt tdush ne Kosove

Veq perpara

Hem produkt vendor hem produk t qarten, Me Golden eagle mos ma krahasoni as R.... e asnja tjeter

Golden Eagle THe One

Golden Eagle une e pi per qdo dite, edhe eshte puije e mire edhe osht me qmim te arsyeshme. Ne zvicerr ma problem me gjet po ju kisha lut me pri\u ma shum.

Flm