Kontakt

044 119 925

Limon

Pije freskuese joalkoolike me shije limoni. Përbërsit: Ujë i gazuar, sheqer, aromë natyrale limoni, acid limoni E330, vitamin C, konzervans: E202, E211. Materia e thatë min. 8%. Të ruhet në vend të ftohtë dhe të errët. Afati i përdorimit i shtypur në fund të kanaqës.

detaje

Pije freskuese e cilësisë së lartë .Prodhuar sipas standardeve më të larta evropiane. Ideale për bare, lokale, restaurante dhe ambient familjarë Paketimi i tekonologjisë së lartë garanton freskinë e pijës. Duhet të shërbehet e ftohtë

pyetje

A përmbanë sheqer

Po, lëngjet Relax përmbajnë sheqer 

Ku mund të blihet

Lëngjet tona mund ti gjeni në të gjita marketet kryesore në Kosovë 

A përmbanë alkool

Jo, pijet freskuese Relax nuk përmbajnë alkool 

fotografi

Lista e pijeve freskuese 250 ml

Më shumë informata

Për çdo kërkesë dhe pyetje që mund të keni rreth kompanisë ose produkteve tona, ju lutemi që të na kontaktoni dhe ne do të kemi kënaqësinë që t'ju përgjigjemi porosive tuaja. Na shkruani përmes faqes kontaktuese

NA KONTAKTONI

 

Produktet Tona

 

Golden Eagle

Energy Drink

Golden Eagle lider në Kosovë  dhe rajon si simbol i cilësisë dhe shijës së përkryer .Golden Eagle ka filluar të pushtoj edhe botën duke qenë prezente në 29 vende.